Zapraszamy Was do kontaktu z naszym zespołem w Loro Travel. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Wam w odkrywaniu miejsc, które sprawią, że każda podróż stanie się niepowtarzalną historią. Niech rozmowa z nami będzie pierwszym krokiem na drodze do realizacji Waszych marzeń podróżniczych. Z nami przekształcicie pragnienia w rzeczywistość, gdzie każda destynacja, którą razem wybierzemy, staje się początkiem niezapomnianej przygody. Skontaktujcie się z nami – razem stworzymy podróż, która pozostanie z Wami na zawsze.

OUR STORES

ODWIEDŹ NASZE
BIURO W POZNANIU

Os. B. Chrobrego 101/15, Poznań

Informacje i pytania

Napisz do nas

Jakie są opcje transportu z i do hotelu?

Większość wycieczek ma wliczony transfer z lotniska do hotelu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wprowadziliśmy możliwość dodania usługi prywatnego transferu za dodatkową opłatą.

Czy biuro podróży oferuje ubezpieczenie od rezygnacji z podróży?

Tak, istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, które chroni 100% wpłat Klientów.

Jakie są wymagania wizowe i paszportowe dla kraju docelowego?

We wszystkich krajach strefy Schengen obywatel Polski może podróżować za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości. W pozostałych przypadkach jest to uzależnione od kraju docelowego. Więcej informacji na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Czy wycieczka obejmuje jakiekolwiek posiłki lub napoje?

W zależności od oferty, Klient sam może zdecydować o rodzaju wyżywienia podczas wycieczki.

Czy biuro podróży oferuje jakieś programy lojalnościowe lub zniżki dla stałych klientów?

Jako autoryzowany punkt sprzedaży wielu topowych polskich i niemieckich organizatorów, pomagamy w uzyskaniu dodatkowych rabatów dla Klientów, którzy korzystali już z usług danych touroperatorów.

W razie pytań skontaktuj się z nami