Jesteś tutaj: strona główna | prywatność

PRYWATNOŚĆ

Właścicielem serwisów internetowych www.lorotravel.pl i www.lorotravel.com.pl, zwanymi dalej „portalem internetowym”, jest Biuro Podróży „Lorotravel” s. c. Agata Jurga, Mateusz Kujawa z siedzibą w Poznaniu, na ul. Hetmańskiej 28.

Dane kontaktowe:
Biuro podróży LOROTRAVEL s.c.
ul. Hetmańska 28, 60-252 Poznań
tel./fax: 61 864 27 07
kom.: 691 645 584, 608 849 332
e-mail: biuro@lorotravel.pl

Wszystkie dane osobowe i kontaktowe użytkowników, podane w portalu internetowym są chronione. Przez użytkownika rozumie się osobę, która dobrowolnie korzysta z portalu internetowego i podaje w nim dane osobowe bądź kontaktowe swojej osoby oraz osób trzecich (w tym między innymi: rodzina, znajomi itp.).

Każdej osobie gwarantujemy pełną anonimowość, przez cały okres korzystania z portalu internetowego. Ponadto dane te przechowywane są w bezpieczny sposób. Nie są przekazywane osobom trzecim, bez uprzedniej zgody użytkownika. Jedynym wyjątkiem są wszelkie kontrole inspekcji/zakładów państwowych i innych organów zajmujących się ochroną danych osobowych.

Wypełnienie jakiegokolwiek formularza na portalu internetowym jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prawo do ich użycia ma tylko właściciel portalu internetowego.

Zakres wykorzystania danych osobowych ogranicza się tylko i wyłącznie do: - procesów związanych z rezerwacją imprez turystycznych. Przez imprezę turystyczną rozumie się wszelkie wyjazdy krajowe lub zagraniczne użytkownika jak również osób zgłoszonych przez niego,
- celów statystycznych,
- informowania użytkowników o aktualnych ofertach turystycznych Biura Podróży „Lorotravel” s. c. Agata Jurga, Mateusz Kujawa z siedzibą w Poznaniu, na ul. Hetmańskiej 28.

W każdym momencie użytkownik ma prawo do wglądu w swoje dane, zmiany oraz usunięcia ich z portalu internetowego. W tym celu prosimy o kontakt z pracownikami portalu internetowego.

Podczas wizyty użytkownika na portalu internetowym, na twardym dysku jego komputera, zapisywane są pliki tekstowe, tzw. cookies. Usprawniają one obsługę portalu internetowego na danym komputerze użytkownika oraz wykorzystywane są dla celów statystycznych. Nie powodują one żadnych szkód i problemów.

Biuro Podróży „Lorotravel” s. c. Agata Jurga, Mateusz Kujawa – jako właściciel portalu internetowego, zastrzega sobie prawo do zmian w powyższej polityce prywatności, bez uprzedniej zgody użytkowników, chyba że zmiany będą dla nich mniej korzystne. Nowy opis zostanie opublikowany na portalu internetowym, w miejscu dotychczasowego.