Jesteś tutaj: strona główna | o nas

O NAS

Witamy serdecznie!!!

Bardzo nam miło, że zawitaliście Państwo na stronę internetową Biura Podróży „LOROTRAVEL”! Nam, czyli dwójce absolwentów Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku Turystyka i Rekreacja. Wykształcenie wykształceniem, jednak nasza przygoda z podróżowaniem zaczęła się długo, długo wcześniej. Odwiedziliśmy już wiele ciekawych zakątków świata i wciąż chcemy poznawać kolejne. Pomysł na otwarcie biura podróży zrodził się więc z niebywałej pasji – oboje kochamy podróże. To zamiłowanie połączone ze zdobytym wykształceniem oraz doświadczeniem zawodowym sprawiło, że jako dwoje niezależnych ludzi, połączyliśmy swoje siły i zawiązaliśmy spółkę cywilną. Prawnie działamy od kwietnia 2011 roku. W 2013 roku zmieniliśmy formę prawną, co było tylko "zabiegiem kosmetycznym". Myśl popularyzowania turystyki pozostała w nas niezmienna. A wręcz można powiedzieć, że ewoluowała i rozwinęła się tak bardzo, że przypomina kulę śniegu staczaną z wysokiego szczytu! Na pewno na tym nie poprzestaniemy. Będziemy robić wszystko, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, mierzone nie ilością, a oceną zadowolenia Państwa - Naszych Klientów!

Nazwa biura nie jest przypadkowa. Słowo „loro” jest zapożyczone z języka hiszpańskiego i po polsku znaczy papuga. To jedno z najbardziej egzotycznych zwierząt, towarzyszy nam oraz naszym Klientom na logo. Czy coś może jeszcze bardziej kojarzyć się z wakacjami, niż żółto-czerwone kolory piór przypominające ciepło promieni słonecznych oraz szerokie papuzie skrzydła symbolizujące samolot, dzięki któremu dotrą Państwo do upragnionego miejsca na Ziemi.

Z racji, że jesteśmy osobami, które dążą do samorealizacji, a także osiągnięcia postawionych przez siebie celów, staramy się zapewnić Państwu jak najbardziej zadowalającą ofertę wypoczynku. Posiadamy na tyle szeroki wachlarz usług, by stworzyć możliwość wyjazdu w prawie wszystkie miejsca na świecie. W końcu każdy z nas potrzebuje czasem chwili wytchnienia i oderwania się od codzienności. A co może być najlepszym rozwiązaniem? Wymarzone wakacje z Biurem Podróży „LOROTRAVEL”!

DO ZOBACZENIA, DO USŁYSZENIA

Agata Jurga, Mateusz Kujawa