IMPREZY SPORTOWE

Prawdziwa gratka dla każdego kibica! Dziś już obejrzenie w akcji takich gwiazd sportu jak Leo Messi, Fernando Alonso czy też Roger Federer nie stanowi większego problemu. W swojej ofercie posiadamy propozycje wyjazdów na wiele imprez sportowych. Fanów motoryzacji zapraszamy do skorzystania z wycieczek na Gran Prix Formuły 1, wyścigi NASCAR, a także Red Bull X-Fighters. Dla fanów sportów drużynowych, przygotowaliśmy natomiast wyjazdy na mecze piłki nożnej, koszykówki, hokeja na lodzie bądź siatkówki największych lig na świecie. Nie zabraknie również walk bokserskich oraz turniejów tenisowych, na czele z zawodami Wielkiego Szlema (Roland Garros, Wimbledon, US Open).

Ponadto dla osób, które mają własne preferencje co do wyjazdów na turnieje sportowe (od pojedynczych meczy, aż do rozgrywek rangi mistrzowskiej bądź olimpijskiej), możemy przygotować specjalną, indywidualną ofertę. W końcu, czy ktoś może lepiej zrozumieć kibica, jak nie sam kibic!

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się wówczas z Państwem, w celu przedstawienia najlepiej dobranej oferty.

ZAPRASZAMY!

Cel podróży:

Termin podróży:

Ilość osób dorosłych:

Ilość dzieci:

Wiek dzieci:

Imię i nazwisko:

Telefon kontaktowy:

Adres e-mail:

Dodatkowe informacje: